Dokumentu vadība

Ar dokumentu vadības risinājumu ir iespējams mainīt veidu, kā notiek dokumentu saskaņošana, apstiprināšana un uzraudzīšana, padarot to efektīvāku un mazāk laikietilpīgu. Digitālais vadības rīks ļauj atbrīvoties no papīru dokumentu uzglabāšanas, izvairīties no to pazaudēšanas un laikietilpīgās piegādes partneriem pa pastu vai izmantojot kurjerus. Šīs rīks ir ne tikai videi draudzīgs, bet arī biznesam, paātrinot procesus un padarot biznesu efektīgāku.

Dokumentu pārvaldības sistēmai iespējams piekļūt arī izmantojot mobilās ierīces, līdz ar to, uzdevumus un procesus, kas saistīti ar dokumentiem var viegli pārvaldīt atrodoties ceļā, neesot birojā uz vietas, vai pat atrodoties citā valstī.

Pieteikumu uzskaites sistēmas (Redmine)

Pielāgojam un ieviešam klienta vajadzībām piemērotu atvērtā koda risinājumu Redmine.org, integrējot to ar uzņēmumā esošajām biznesa sistēmām. Kā arī, nodrošinām sistēmas izmaiņas un atbalstu.

Kases sistēmas

No nulles esam izstrādājuši un turpinām uzturēt kases sistēmu un mobilo kases aparātu programmatūru, kas ir sertificēta atbilstoši ministru kabineta noteikumiem.

Autentifikācijas risinājumi (SSON)

Vienreizēja pierakstīšanās (SSO) ir autentifikācijas shēma, kas ļauj lietotājam pieteikties ar vienu ID un paroli jebkurā no vairākām saistītajām, tomēr neatkarīgajām programmatūras sistēmām.

Vienreizējās pierakstīšanās izmantošanas priekšrocības ir šādas:

  • Mazina piekļuves risku trešo pušu vietnēm (lietotāju paroles netiek glabātas vai pārvaldītas ārēji)
  • Samazina paroļu nogurumu no dažādām lietotājvārdu un paroļu kombinācijām
  • Samazina laiku, kas pavadīts, atkārtoti ievadot paroles vienai un tai pašai identitātei
  • Samazina IT izmaksas, jo ir mazāks IT palīdzības dienesta zvanu skaits par parolēm

Resursu uzskaite un pārvaldība

Ar aktīvu pārvaldības programmatūru gūstiet izpratni par tēriņiem attiecībā uz sava uzņēmuma konkrētām aprīkojuma vienībām, redzēsiet, vai kāda iekārta atrodas dīkstāvē vai ir neproduktīva, kā arī, saņemsiet atgādinājumu par savlaicīgu rezerves daļu pasūtīšanu un remontu.

Visus jūsu apkopes līgumus, normas, standartus turpmāk var pārvaldīt  viena sistēma, taupot jūsu laiku un ceļot uzņēmuma efektivitāti, neatkarīgi no nozares, kurā darbojaties.